Паста за заби од масло од чајно дрво - Флуорид Неим Винтер Грин, 7 мл
  • Неодамнешно

Паста за заби од масло од чајно дрво - Флуорид Неим Винтер Грин, 7 мл

DEN 166.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пустинските суштини чисти пасти за заби од чајно дрво не содржат вештачки конзерванси, засладувачи, бои или груби абразиви Свежо од Нов Јужен Велс, Австралија, антисептичките својства на маслото од чајно дрво работат на устата за чисто, освежено, природно чувство. И сода бикарбоната помага во борбата против плакетата за да можете да се чувствувате самоуверено со свеж здив цел ден.