Орална-Б Детска Четка За Заби Со Спајдермен На Марвел, Меки Влакна, За Деца 3+
  • Неодамнешно

Орална-Б Детска Четка За Заби Со Спајдермен На Марвел, Меки Влакна, За Деца 3+

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ротирачката Глава за Напојување достигнува, опкружува и темелно чисти повеќе површини Подигнатите влакна од централниот ред помагаат во чистењето на површините за џвакање. Екстра-меки влакна чисти нежно како мека рачна четка. Компатибилен со Апликацијата Дизни Магиктимер Од Орал-Б за да им помогне на децата да четкаат подолго почнувајќи од денес. Прави четкање забава со кој марвелс спајдермен ликови. Четката За Заби На Орално-Б Кид На Батерии со Спајдермен На Марвел е совршена четка за заби на батерии. Како што се развива нивното орално здравје и тие ги губат млечните заби, важно е тие да продолжат да добиваат ефикасна заштита на шуплината за нивните трајни заби што растат. Оваа четка за заби се одликува со дополнителна корист од моќноста на батеријата за да им помогне да го извлечат максимумот од нивната рутина за четкање. Најдобро од с, оваа четка за заби на батерии е компатибилна со интерактивната Апликација Дизни Магиктимер Од Орал-Б за да им помогне на вашите деца да четкаат стоматолог-препорачани 2 минути.