Прирачник за заби за деца ZMRZ Дополнително мека четка за заби за заби со 10000 влакна дизајнирани за нежни заби и непца за деца 12 месеци и нагоре
  • Неодамнешно

Прирачник за заби за деца ZMRZ Дополнително мека четка за заби за заби со 10000 влакна дизајнирани за нежни заби и непца за деца 12 месеци и нагоре

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Дополнителни меки влакната-четката за заби на диносаурусите за деца прифаќа 0,12 мм дополнителни меки влакнести, специјални за мали деца користени само, повеќе од 10,000 ултра-меки влакна, овозможува пристап до области што е тешко да се достигнат, ги заштитуваат непцата од крварење или гребење, обезбедувајќи ги вашите Децата имаат убава навика за длабоко, но безбедно орално чистење 【Симпатична стил】 Нашата четка за заби на мали деца има светли бои и цртан филм Дино дизајн за да се направи четкање на забите позабавно и да им помогне на децата да развијат добри навики за орална нега. 【Зафаќање против лизгање】 Рачката е изработена од мек и удобен гумен материјал, погоден за деца да се зафатат. Дизајнот на формата на диносаурус го прави зафатот симпатичен и ги привлекува децата да го користат. 【Прекрасен подарок】 Прирачник за заби на ова дете е прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели, особено деца кои стареат 1 и повеќе; Густите и меки влакна го прават четкањето на забите пријатно и ефикасно, децата ќе го сакаат нежниот допир. 【Повеќе бои】 : Шарени, децата можат да ја изберат својата омилена четка за заби во боја за да ја четкаат устата. 【Дополнителни меки влакната-четката за заби на диносаурусите за деца прифаќа 0,12 мм дополнителни меки влакнести, специјални за мали деца користени само, повеќе од 10,000 ултра-меки влакна, овозможува пристап до области што е тешко да се достигнат, ги заштитуваат непцата од крварење или гребење, обезбедувајќи ги вашите Децата имаат убава навика за длабоко, но безбедно орално чистење. 【Симпатична стил】 Нашата четка за заби на мали деца има светли бои и цртан филм Дино дизајн за да се направи четкање на забите позабавно и да им помогне на децата да развијат добри навики за орална нега.