Електронска Четка За Заби Детска Електрична Четка За Заби Целосно Автоматска Електрична Четка За Заби Во Форма На Буквата У Пренослива Детска Електрична Четка За ?
  • Неодамнешно

Електронска Четка За Заби Детска Електрична Четка За Заби Целосно Автоматска Електрична Четка За Заби Во Форма На Буквата У Пренослива

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Длабоко чистење на устата за да се обезбеди чистење без оштетување на забите Едноставна и луксузна, сладост започнува од забите. Главата на четката може директно да се исплакне, лесна за чистење и похигиенска за употреба. Моќно, длабоко чистење, спречување на расипување на забите. Нелизгачки и лесен за држење, покомпактен, лесен за миење заби. Поради различното искуство на секој потрошувач, на ефикасноста на производот влијаат различни фактори. Ефектот на секоја личност е неконзистентен. Ако имате какви било прашања во врска со купувањето, можете да не контактирате во секое време.