GADPIPARTY 5PCS Sublimation Blanks Photo Frame 2023 Дипломирање Фото рамка навивачка 2023 Sublimation Pictures Frame DIY декорација Десктоп Декорација Уметност за фаворизии за дипломирање
  • Неодамнешно

GADPIPARTY 5PCS Sublimation Blanks Photo Frame 2023 Дипломирање Фото рамка навивачка 2023 Sublimation Pictures Frame DIY декорација Десктоп

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: ) Со добра цврстина, не е лесен за кршење и деформација, мазно на површина без закопување, лесно да се сублимираат и сликите да излезат убаво : ) Сите омилени фотографии и слики можат да се отпечатат на празно табла, ги штити вашите фотографии и да ви овозможат да имате одличен поглед на вашата прекрасна фотографија. : ) Можете да ја користите за да дизајнирате своја фотографија, да ја чувате вашата среќна и незаборавна меморија. : ) Можете да го дадете како подарок за вашите пријатели во сезоната на дипломирање, да му дадете малку изненадување. : ) Светло во тежина, богата со цврстина, мазна, удобна и не е лесна за бледнее. Карактеристики-боја : како што е прикажано-материјал : MDF-големина : околу 17,70x10.