Акварел Сладолед Пелена Ранец Вода Шише Торба Менување На Кеси
  • Неодамнешно

Акварел Сладолед Пелена Ранец Вода Шише Торба Менување На Кеси

DEN 559.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на ранец : 10,6 Lx 7,8 Wx 14 H инчи Голем Капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор за организирање на бебето и мајката суштинска работа, одржувањето на сѐ е во совршен ред. Разумен Дизајн : Усвојување дизајн со двоен патент со прилагодливи ремени за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ремени за рамо спречуваат напрегање на вратот, избегнувајте повреда на рамената. Удобен и Лесен : овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да се закачи на количка за да ги ослободите рацете, што ќе го направи идеален за долга прошетка со количка. Мултифункционално : не само што можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погоден за речиси сите активности на отворено. Големина на ранец : 10,6 Lx 7,8 Wx 14 H инчи. Голем Капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден џеб со патент и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор за организирање на бебето и мајката суштинска работа, одржувањето на сѐ е во совршен ред. Разумен Дизајн : Усвојување дизајн со двоен патент со прилагодливи ремени за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ремени за рамо спречуваат напрегање на вратот, избегнувајте повреда на рамената. Удобен и Лесен : овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да се закачи на количка за да ги ослободите рацете, што ќе го направи идеален за долга прошетка со количка. Мултифункционално : не само што можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување.