Нозаам - Бебе Кадифен Минки Точка Менување На Рампа Капак-Ултра-Мека Еластична Опремена Покривка За Стандардна Расадник Менување Рампа
  • Неодамнешно

Нозаам - Бебе Кадифен Минки Точка Менување На Рампа Капак-Ултра-Мека Еластична Опремена Покривка За Стандардна Расадник Менување Рампа

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер УЛТРА МЕКА за УДОБНОСТ : дополнителната мека ТКАЕНИНА СО МИНКИ обезбедува удобност и топлина за бебето при менување пелена. Другиот капак за менување на подлогата може да се чувствува ладно и грубо на грбот на бебето, но нашиот мек материјал од овој капак за менување на подлогата со минки точки ќе биде одличен за кожата на бебето. ДАВАЈЌИ МУ НА ВАШЕТО БЕБЕ ГОЛЕМА ГРИЖА : Нашата супер мека покривка за менување на подлогата сивата е природно хипоалергична и дише, давајќи му на вашето бебе нежен допир. Розова менување рампа капак совршен за одржување на вашето бебе удобно и пријатно. Нозаам менувањето на капаците на масата го олеснува менувањето на пелената. 100% ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА : капакот На Подлогата За менување Нозаам изработен од 100% висококвалитетен полиестер. Нашиот капак за подлога за менување пелени прифаќа реактивно печатење и боење на растенијата, не иритирачки и не алергични. Менувањето на капакот на подлогата за маса нема да се натрупа, да не се намалува, да не исчезне, да се пере во машина. ВКЛОПЕТЕ ГИ ПОВЕЌЕТО ВЛОШКИ за МЕНУВАЊЕ : Еластичните агли го одржуваат капакот на подлогата што се менува цврсто на место, а дупките за ремени за брави обезбедуваат пристап до безбедносните ремени на влошките за менување пелени. Овој капак за менување на подлогата одговара на повеќето стандардни влошки за менување, до 16 х 32 инчи. УСЛУГА ЗА КЛИЕНТИ НА НОЗААМ : Нозаам е секогаш тука за здравјето на бебето и обезбедува квалитетна подлога за менување пелени за бебиња. Вашето задоволство е наш приоритет, доколку имате какви било прашања во врска со капакот или услугата за менување на подлогата за бебиња, слободно контактирајте не во вашата нарачка.