Хфскјви Инконтиненција Долна Облека Унисекс Еднократно Пелени Памучни Панталони Отпорни На Истекување Пелени Што Се Перат Умерена Инконтиненција Возрасни Поста?
  • Неодамнешно

Хфскјви Инконтиненција Долна Облека Унисекс Еднократно Пелени Памучни Панталони Отпорни На Истекување Пелени Што Се Перат Умерена

DEN 696.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се препорачува за умерена уринарна инконтиненција Памучна долна облека што може да се пере. Е вграден во 2 пелени, може да се користи со долна облека. Апсорпцијата на водата може да достигне 200 мл. ●Чист памук дише, лесен за чистење и може да се користи постојано, спречува странично истекување, можете да спиете лесно. Заштитата и удобноста ви овозможуваат да ја вратите довербата во сите аспекти од вашиот секојдневен живот. Можете да ја изберете големината што ви одговара. Панталони за инконтиненција за повеќекратна употреба-Ноќни Пелени За Возрасни/Постари Лица За Нега На Инконтиненција. Карактеристики : 1.Неговата апсорпција На Вода и поставата што дише нема да предизвикаат осип на пелена и чешање.Содржи мека памучна внатрешна обвивка за да се избегне истекување и да се зголеми удобноста. Спецификација : - Производ : Панталони За Инконтиненција-Материјал : Памук-Големина : S/M/L/XL/XXL_ Пакет Вклучуваат : 1 ● Панталони За Инконтиненција2 € пелени ® Ако ви треба, можете да купите 2 парчиња за лесна замена и чистење.

- Product:
Incontinence pants
- Material:
Cotton
- Size:
S/M/L/XL/XXL
▲Package Include:
1 × Incontinence pants:
2 × diapers:
▲If you need, you can buy 2 pieces for easy replacement and cleaning :