Повеќе Фонт Сопствено Име &засилувач; Почетна Кормило &засилувач; Сидро-Наутички Тема - Бебе Момче - Ѕид Налепница Расадник За Дома Спална Соба Деца
  • Неодамнешно

Повеќе Фонт Сопствено Име &засилувач; Почетна Кормило &засилувач; Сидро-Наутички Тема - Бебе Момче - Ѕид Налепница Расадник За Дома Спална

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОПЦИИ СО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ-нудиме различни големини ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ-прво изберете ја големината што сакате, потоа изберете го фонтот и внесете го името што го сакате за вашата налепница. УНИСЕКС-широкиот спектар на опции за боја ви овозможува да изберете украси за ѕидови од расадник без оглед на полот на вашето бебе, изберете ја бојата што најмногу ви се допаѓа и ние ќе го направиме останатото. ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ - не е потребен комплексен метод или дополнителен хардвер за лепење на овие ѕидни налепници за името на расадникот. Само избришете го ѕидот чист, проверете дали е без масло, излупете ја налепницата и нанесете полека. ОПЦИИ СО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ-нудиме различни големини. ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ-прво изберете ја големината што сакате, потоа изберете го фонтот и внесете го името што го сакате за вашата налепница. УНИСЕКС-широкиот спектар на опции за боја ви овозможува да изберете украси за ѕидови од расадник без оглед на полот на вашето бебе, изберете ја бојата што најмногу ви се допаѓа и ние ќе го направиме останатото. ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ - не е потребен комплексен метод или дополнителен хардвер за лепење на овие ѕидни налепници за името на расадникот. Само избришете го ѕидот чист, проверете дали е без масло, излупете ја налепницата и нанесете полека. Дали барате украси за расадник за вашето момче или девојче? Ако сте, тогаш го гледате вистинскиот производ. Нашиот целосно прилагодлив декор за име за ѕид ви овозможува да изберете од три достапни големини во која било боја и кој било дизајн по ваш избор. Можете да ја изберете големината од 12х8 инчи и да ни го дадете вашето име заедно со вашиот сопствен дизајн или да изберете еден од нашите дизајни, целосно зависи од вас.