Трчање Коњ Пелена Торба Ранец Стилски Мајчинство Пелена Торба Мултифункционален Водоотпорен Патување Нега Рамо Ден Пакет
  • Неодамнешно

Трчање Коњ Пелена Торба Ранец Стилски Мајчинство Пелена Торба Мултифункционален Водоотпорен Патување Нега Рамо Ден Пакет

DEN 847.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина Џеб со главен капацитет + страничен џеб + преден џеб со патент + мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џебови. Торбата за пелени специјално дизајнирана за млади родители е водоотпорна, лесна за грижа, може да се пере во машина и да се пере рачно. Голем капацитет и мултифункционален дизајн, пространа и независна област за складирање шишиња, попогодна за употреба. Може да се користи како торба за пелени, ранец за патување, ранец за лаптоп и така натаму. Модерен и елегантен ранец за нега, издржлив, практичен и мултифункционален дизајн. Ние обезбедуваме различни персонализирани обрасци за да изберете. Кога патувате, секогаш ќе го покажете вашиот вкус и личност. Тие се погодни и Како Божиќни подароци и Новогодишни подароци. , Подароци За денот на мајката, роденденски подароци или сувенири од комерцијални настани итн. Овој водоотпорен мултифункционален ранец за нега е изработен од водоотпорна полиестерска ткаенина. Џеб со главен капацитет + страничен џеб + преден џеб со патент + мала кутија за складирање, дизајн со повеќе џебови. Торбата за пелени специјално дизајнирана за млади родители е водоотпорна, лесна за грижа, може да се пере во машина и да се пере рачно. Голем капацитет и мултифункционален дизајн, пространа и независна област за складирање шишиња, попогодна за употреба. Може да се користи како торба за пелени, ранец за патување, ранец за лаптоп и така натаму.