Студен PS5 контролер на контролорот на кожата силиконски покритие анти-лизгачки случај за Sony PS5 PlayStation 5 DualSense Контролер за прашина за заштита на прашина од гума школк
  • Неодамнешно

Студен PS5 контролер на контролорот на кожата силиконски покритие анти-лизгачки случај за Sony PS5 PlayStation 5 DualSense Контролер за прашина

DEN 142.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? PS5 контролорот на кожата е дизајнирана само за најновиот контролер PS5, висококвалитетна силиконска гума за покривање персонализиран Play Station 5 контролори ги покриваат кожи ? Се вклопуваат точно во текот на контролорот Play Station 5 Dual Sense, лесен пристап до сите копчиња и џојстици. (Контролорите PS5 не се вклучени). ? Подобрен зафат Специфично дизајниран облик на површинска форма и висококвалитетен силиконски материјал обезбедува подобрено чувство раце веќе. ? Заштита : Целосното покритие како кожа на контролор на Dual Sense 5, го штити вашиот контролер од прашина, нечистотија, шокови и гребнатини, зафатена кожа, добро се грижи за контролорот на вашиот Контрол Фрејкс. ? Пакетот вклучува 1 опфатен заштитник на силиконски заштитник за PS5 контролер, 10 FPS Pro Thumbs Grips додатоци за подобрување на искуството на аналогниот стап, особено во FPS ATC игрите добиваат поголема прецизност. Меки силиконски зафатнини за зафатнини на кожата на кожата за Play Station 5 Контролер го подобруваат дополнителното чувство на зафат и го подобруваат вашето искуство во играта со овој корица за контролор на силиконски контролор против лизгање. Кожата совршено одговара на контролорот Play Station 5, чувајќи ги сите копчиња, предизвикувачи и пристаништа за поврзување достапни.