TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија
  • Неодамнешно

TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувство и кул искуство за гледање Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. Супер ХД ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, можеме да печатиме само слики СО резолуција 4 K. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x за кожи НА КОНТРОЛОРОТ PS5. Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувство и кул искуство за гледање. Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. Супер ХД ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, можеме да печатиме само слики СО резолуција 4 K. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x за кожи НА КОНТРОЛОРОТ PS5. Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори.●По Купувањето На Услугата Q : ние сме задоволни да ви помогнеме. Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме. Ве молиме контактирајте не преку ако имате било какви прашања или прашања.