DoveWill 2 парчиња анти-лизгачки палецот L2 R2 копче за активирање за контролорот на играта на Sony PS4 зелена зелена
  • Неодамнешно

DoveWill 2 парчиња анти-лизгачки палецот L2 R2 копче за активирање за контролорот на играта на Sony PS4 зелена зелена

DEN 1168.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Копчето L2 R2 Trigger Game Pad за контролорот PS4 Текстурирана површина во професионален стил. Лесна инсталација без потребни измени. L2 R2 продолжено копче за рачката PS4. Инсталираната на рачката ја прави рачката да се чувствува попрактична. Опис : - копчето L2 R2 Trigger Game Pad за контролор PS4 - Текстурирана површина во професионален стил - Лесна инсталација без потребни измени - L2 R2 продолжено копче за рачката PS4 - инсталиран на рачката ја прави рачката да се чувствува попрактична спецификација : - Големина : приближно. 20x6x27mm - Материјал : ABS - Компатибилен со : За Sony Play Station 4 PS4 Контролер Пакет вклучува : 1 Piece L2 Triggers копчиња за PS41 Piece R2 Triggers копчиња за PS4.