Држач за контролор, контролор на контролорот на играта држач за складирање на држачи за складирање GamePad со повеќекратни загради за насока на прилагодлива висина, п?
  • Неодамнешно

Држач за контролор, контролор на контролорот на играта држач за складирање на држачи за складирање GamePad со повеќекратни загради за

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【4 држач за држач на контролорот】 Овој држач за контролор на игри е погоден за вертикално поставување на разни Gamepads, што многу добро заштедува простор и може да се постават 4 игри Можете да го ставите контролорот за игри на штандот за полнење, а исто така можете да висат слушалки и други предмети. 【Одлична стабилност】 Овој контролер штанд доаѓа со метална основа, цврста закачалка и низок центар на дизајнирање на гравитација, обезбедувајќи одлична стабилност, што може да виси 4 гејмети во исто време. Дното на основата е опремено со силиконска подлога за да се спречи лизгање и добро да се заштити работната површина. 【Лесно е да се работи】 Нашиот држач за држач на контролорот може да се собере лесно, удобно и брзо без други алатки. Треба само да го притиснете држачот во основата, а потоа да ја поврзете закачалката за да го прикажете вашиот уред за дигитална рачка, што е многу едноставно и лесно. 【Флексибилна и прилагодлива】 Позицијата на заградата на контролорот може да се прилагоди за да се задоволи вашата различна потреба. Копчето може подобро да ја заклучи насоката и да обезбеди одлични перформанси против лизгање. Белешки : Кога ќе ја поправите куката, најпрво поправете го гумениот прстен помеѓу завртката и цевката за да избегнете гребнатини. 【Гаранција за услуга】 Заградата за складирање на рачката на играта помина многу тестови на различни рачки за игри. Ако имате какви било прашања во врска со нашата контролорка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на сите прашања во рок од 24 часа. 【4 држач за држач на контролорот】 Овој држач за контролор на игри е погоден за вертикално поставување на разни Gamepads, што многу добро заштедува простор и може да се постават 4 игри. Можете да го ставите контролорот за игри на штандот за полнење, а исто така можете да висат слушалки и други предмети. 【Одлична стабилност】 Овој контролер штанд доаѓа со метална основа, цврста закачалка и низок центар на дизајнирање на гравитација, обезбедувајќи одлична стабилност, што може да виси 4 гејмети во исто време. Дното на основата е опремено со силиконска подлога за да се спречи лизгање и добро да се заштити работната површина. 【Лесно е да се работи】 Нашиот држач за држач на контролорот може да се собере лесно, удобно и брзо без други алатки.