Дефинитивна Технологија Се Спушта Dn8 8 Сабвуфер Дигитално Оптимизиран За Филмови и Музика, 500w Врв Класа D Засилувач &засилувач; Притисок-Споени 8 Бас Радијатори, 2021 М?
  • Неодамнешно

Дефинитивна Технологија Се Спушта Dn8 8 Сабвуфер Дигитално Оптимизиран За Филмови и Музика, 500w Врв Класа D Засилувач &засилувач;

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОЌЕН, НАДГРАДЕН ПОД ЗА ВАШИОТ ДОМАШЕН АУДИО СИСТЕМ - поефикасен од претходните дт субс, Сабвуферот Dn8 dscend се одликува со возач од 8 инчи, (2) Ултра Ниски Бас Радијатори споени со притисок 8 и новата Архитектура 3 XR за неверојатно аудио искуство ПОВЕЌЕ БАС ОД ИСТИОТ ПРОСТОР-со трипати поголема површина за производство на бас на традиционален пренесен под, DN8 настапува како 10" сабвуфер во кабинет од 8". 3 XR нема пристаништа, што резултира со кристално јасни падови без бучава од пристаништето. ПОГОЛЕМ, ДИНАМИЧЕН АУДИО ЗА ФИЛМОВИ И МУЗИКА-Уживајте погласно, бас без изобличување со напреден дигитално подесен Засилувач Од 500w Врвна Класа Д кој користи оптимална моќност и го намалува дигиталниот шум, давајќи ви детално аудио, неверојатна брзина и супериорна музикалност. МОДЕРЕН, МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН - DN8 descend се одликува со не-резонантен, убаво дизајниран и акустично транспарентен кабинет кој додава цртичка на софистицираност и совршено се вклопува со вашиот домашен декор. Изгледа одлично, и звучи уште подобро. РАЗНОВИДНИ ОПЦИИ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ-DN8 совршено ги надополнува повеќето системи за домашно кино. Лесно поврзете ја поставката за домашна забава со овој сабвуфер преку ВЛЕЗОВИТЕ НА RCA НА ниво НА LFE или stereo line (каблите не се вклучени). ПРАКТИЧНИ КОНТРОЛИ - задниот панел има вградени контроли за променлив волумен, филтер со низок премин, фазно вклучување (0/180°) за оптимален бас, вклучување/Исклучување (Автоматско Вклучување / Исклучување Или Контрола НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА) за брзо префрлување на напојувањето - сите контроли што ви се потребни за непречено функционирање. ДОДАДЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОД ЗА ГРОМОГЛАСЕН ЗВУК-Засилете ја секоја криза, експлозија и татнеж и почувствувајте се во центарот на акцијата со додавање на друг сабвуфер со ист модел за драматично подобрен реализам, помазни врвови и рамномерен одговор на бас низ просторијата. Со Новата 3xr Архитектура На Дефинитивната Технологија со трипати поголема површина на бас-зрачење од другите подморници од 8 инчи, DN8 drescend настапува како 10" под во кабинет за возачи од 8 " и обезбедува погласни и појасни падови без несакано нарушување на бучавата на пристаништето.