Keababies Sonogram Picture Frame и први 5 години списание за книги за бебиња - рамки за ултразвук на слики за мама да биде подарок - 90 страници тврд поглавја од прва година зачувувањ
  • Неодамнешно

Keababies Sonogram Picture Frame и први 5 години списание за книги за бебиња - рамки за ултразвук на слики за мама да биде подарок - 90

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Современа рамка за ултразвучна слика - Едноставноста е убавина Ние ја направивме нашата рамка за фотографии со сонограм (големина : 13,7 "x 6,7") да биде едноставна и модерна; Користејќи дисплеј со висока јасно стакло, опфатен во дрвена рамка со врвен квалитет. Нежните и современи финиши го надополнуваат секој модерен простор за живеење. Прикажете го на вашата работна маса, живеење или расадник. Совршен подарок за мајка-да се биде-наоѓање на совршен подарок за мајка-да се биде погоден за рана бременост може да биде тежок, но никогаш не можете да тргнете наопаку со нашата фото-рамка со сонограм на Keababies. Тоа е елегантен и внимателен подарок што ќе го сака мама или татко за прв пат, совршено како рамка за слика за најавување за бебиња. Секоја рамка со сонограм доаѓа со симпатична кутија за подароци што е подготвена за надавање. Објавување за бременост и откривање на полот - да се има бебе е настан што се менува во живот. Објавете ја вашата оглас за бременост или забава за полот, незаборавна со рамки за ултразвук со ултразвук на Keababies. Изненадете ги или возбудете ги вашите најблиски и гости со привлечен врв на вашето скапоцено малечко. 90 Ве водиат низ страниците - Нашата книга за меморија за бебиња обезбедува едноставни упатства за да ве потсетам на пресвртниците на бебето и првите. Ние го покриваме секој важен момент низ растечките години на вашето бебе со вистинските детали и спомени. Superе го најдете супер лесно да ја завршите книгата за меморија за бебиња во првите години. Чудни карактери на чудата - најдобриот дел за создавање на овие спомени е тоа да го направите заедно со вашето малечко. Секоја страница е исполнета со слатки карактери што ќе го задржат вашето дете заинтересирано и ангажирано. Погоден за момчиња и девојчиња. Современа рамка за ултразвучна слика - Едноставноста е убавина. Ние ја направивме нашата рамка за фотографии со сонограм (големина : 13,7 "x 6,7") да биде едноставна и модерна; Користејќи дисплеј со висока јасно стакло, опфатен во дрвена рамка со врвен квалитет. Нежните и современи финиши го надополнуваат секој модерен простор за живеење. Прикажете го на вашата работна маса, живеење или расадник. Современа рамка за ултразвучна слика - Едноставноста е убавина. Ние ја направивме нашата рамка за фотографии со сонограм (големина : 13,7 "x 6,7") да биде едноставна и модерна; Користејќи дисплеј со висока јасно стакло, опфатен во дрвена рамка со врвен квалитет. Нежните и современи финиши го надополнуваат секој модерен простор за живеење. Прикажете го на вашата работна маса, живеење или расадник. Доживејте ја суштината на loveубовта, радоста и надежта се сеќавате на првиот пат кога сте го слушнале малото чукање на срцето во канцеларијата на лекарот? Бевте екстатични и срцето ви беше преплавено со loveубов и радост.