N/A 30x30/35x35/45x45cm Цврста перница од цврста перница Внатрешна грижа за полнење на памук
  • Неодамнешно

N/A 30x30/35x35/45x45cm Цврста перница од цврста перница Внатрешна грижа за полнење на памук

DEN 5794.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памучна ткаенина со четкана завршница Дизајнот се одликува со дишење, подложна обвивка што спречува непријатни прсти и иритација. Исто така, обезбедува максимална удобност за секоја положба на спиење. Дистрибуцијата на гуска надолу е повеќе униформа, меки и удобно. Ергономски спиење, пертура на рамото на рамото, со перница за ладење, пена за дишење. Памучна ткаенина со четкана завршница. Дизајн се одликува со дише, спуштена обвивка што спречува непријатни боцки и иритација. Исто така, обезбедува максимална удобност за секоја положба за спиење. Долна дистрибуција е повеќе униформа, меки и удобни.Сизи : 30x30cm, 40x40cm, 45x45cmpackage : 1 компјутери, вакуум пакувања : Сите се рачно изработени и можното отстапување е 2-3 см. Додато до осветленоста на светлината, вистинската боја помеѓу сликите ќе варира малку помеѓу сликите.comfortable и меко, нека ви има добар сон.