SXNBH Леќата Перница Изми Памук Вратот Перница За Спиење Бонбони Перница Леќата Лушпа Перница Јадро Со Перница
  • Неодамнешно

SXNBH Леќата Перница Изми Памук Вратот Перница За Спиење Бонбони Перница Леќата Лушпа Перница Јадро Со Перница

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук Земја Како Што Е Означено. Полнење : слатка леќата. Спецификација : 47*19*7см (рачно мерење, отстапување од ● 2см). памучна навлака за перници, пријателска за кожата и удобна;. Независен внатрешен резервоар, лесен за разделување и миење. Функција : Заштитете го цервикалниот ' рбет и помогнете во спиењето. Земја Како Што Е Означено. Полнење : слатка леќата. Спецификација : 47*19*7см (рачно мерење, отстапување од ● 2см). памучна навлака за перници, пријателска за кожата и удобна;. Независен внатрешен резервоар, лесен за разделување и миење. Функција : Заштитете го цервикалниот ' рбет и помогнете во спиењето. Ткаенина за навлаки за перници : памучно полнење : слатка леќата спецификација : 47*19*7 см (рачно мерење, отстапување од 2 см) памучна навлака за перници, погодна за кожата и удобна;Независен внатрешен резервоар, лесен за раздвојување и миење.

47*19*7cm (manual measurement, ±2cm deviation) :