Дона Шарп Кралот Постелнина Сет - 3 Парче-Шума Гроув Ложа Ватенка Во собата Со Кралот Ватенка И Две Кралот Перница Шамс - Машина Перат
  • Неодамнешно

Дона Шарп Кралот Постелнина Сет - 3 Парче-Шума Гроув Ложа Ватенка Во собата Со Кралот Ватенка И Две Кралот Перница Шамс - Машина Перат

DEN 1471.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кралот ватенка сет вклучува 1 кралот ватенка 104 "х 96" и 2 кралот перница шамс 20 "х 36" со преклопување затворање Овој комплет постелнина содржи серија мотиви за диви животни и кабини врамени во крпеница од карирани, гингам и геометриски обрасци обратно на целата голема карирана во мирни координативни бои. Овој комплет за постелнина со ватенка има капак што е полиестер, а полнењето е полиестерско влакно. Нашата рустикална постелнина е совршена за секоја кабина, езерска куќа, планинска куќа, викендица или ложа. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно на нежен циклус. Кралот ватенка сет вклучува 1 кралот ватенка 104 "х 96" и 2 кралот перница шамс 20 "х 36" со преклопување затворање. Овој комплет постелнина содржи серија мотиви за диви животни и кабини врамени во крпеница од карирани, гингам и геометриски обрасци обратно на целата голема карирана во мирни координативни бои. Овој комплет за постелнина со ватенка има капак што е полиестер, а полнењето е полиестерско влакно. Нашата рустикална постелнина е совршена за секоја кабина, езерска куќа, планинска куќа, викендица или ложа. Инструкции за нега : машинско перење ладно одделно на нежен циклус.