Ssoiu Pug Dog фрли перница за покривање на куќиште за перница за софа за софа 18х18 инчи памучен постелнина 18x18 инчи
  • Неодамнешно

Ssoiu Pug Dog фрли перница за покривање на куќиште за перница за софа за софа 18х18 инчи памучен постелнина 18x18 инчи

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Постелнина од памук Димензии : 18 "x 18" / 45cm x 45cm (отстапување од 1-2 см). Има патент за да се затвори капакот. Дизајн на прицврстувачи на слајд за добар изглед!. Шема отпечатена од двојна страна. Предната шема е иста како и задниот дел. Носи новини на вашиот дом за дома. Совршено за вашиот декор за дома, дневни соби, спални соби, канцеларии, кампување, автомобил итн. Трансформирајте ја вашата соба и вдишете го животот назад во вашиот досаден кревет или кауч со овој зачудувачки капак за перница! Нашите трајни корици се дизајнирани од вистински уметници и направени од најдобрите квалитетни ткаенини. Вистинската стока што ќе ја добиете може да биде малку поинаква со дизајнот презентиран на фотографијата заради постапката за кастрење на материјалот за ткаенини. Поради шиење на рачно и рачно контролирано шиење, дозволена е големината со поголеми или помали 5%.