Кабилок Перница Накит Додатоци 2 парчиња Мртов Човек Глава Нога Перница Погреб Крпа Додаток Жртвено Снабдување Кат Цвет Цвет Цвет Перница
  • Неодамнешно

Кабилок Перница Накит Додатоци 2 парчиња Мртов Човек Глава Нога Перница Погреб Крпа Додаток Жртвено Снабдување Кат Цвет Цвет

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крпа Висока цврстина, погребната перница не е лесна за кршење, погребната перница е за употреба. Фината изработка и креативниот изглед обезбедуваат популарност и практичност на погребната перница. Оваа погребна перница е идеална за мртов човек, а починатиот старец. Усвојување на премиум платнен материјал, оваа перница може да се користи подолго време, погодна за употреба на мртво лице. Пренослив дизајн, погребна перница е лесна за носење таму каде што ви треба. Висока цврстина, погребната перница не е лесна за кршење, погребната перница е за употреба. Фината изработка и креативниот изглед обезбедуваат популарност и практичност на погребната перница. Оваа погребна перница е идеална за мртов човек, а починатиот старец. Усвојување на премиум платнен материјал, оваа перница може да се користи подолго време, погодна за употреба на мртво лице. Пренослив дизајн, погребна перница е лесна за носење таму каде што ви треба. Опис дали барате професионална, но сепак погребна перница? Дали сте во потрага по цврста, погребна перница што може да биде за погребна жртва? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата професионална погребна перница мора да ги задоволи вашите потреби.