Металика Ќебе Фланелен Фрли Ќебе Ултра Меки Микро Руно Ќебиња Кревет Кауч Дневна Соба 40 Х 50 Инчи
  • Неодамнешно

Металика Ќебе Фланелен Фрли Ќебе Ултра Меки Микро Руно Ќебиња Кревет Кауч Дневна Соба 40 Х 50 Инчи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис На Материјалот : Изработен Од Руно Против Пилинг, Тој Е Поудобен И Топол Применлива Сцена : Однадвор Има Супер Меки И Квалитетни Ткаенини, А Внатрешноста Е Бела. Погоден За Кревет, Софа, Кампување, Ладно Кино Или Патување! Дајте Му На Вашето Семејство И Пријатели Совршен Подарок. Перформанси На Производот : Не Апсорбира Никаква Влага. Лесен, Издржлив И Компактен. Супер Мека И Се Чувствува Одлично. Целосно Отпорен На Намалување И Брчки. Нашите Ќебиња Имаат Кадифена Двосмисленост, Мек Допир, Анти-Пилинг, Анти-Брчки, Антиалергиски, Не-Пролевање Карактеристики. Идеален За Оние Кои Се Алергични И Астматични!. Специјални Упатства : Постојат Три Големини За Избор, Погодни За Деца, Возрасни, Родители И Баби И Дедовци!. Инструкции За Перење : Машинско Перење, Брзо Сушење, Лесна Нега, Издржливо, Не Користете Белило. Опис На Материјалот : Изработен Од Руно Против Пилинг, Тој Е Поудобен И Топол. Применлива Сцена : Однадвор Има Супер Меки И Квалитетни Ткаенини, А Внатрешноста Е Бела. Погоден За Кревет, Софа, Кампување, Ладно Кино Или Патување! Дајте Му На Вашето Семејство И Пријатели Совршен Подарок. Перформанси На Производот : Не Апсорбира Никаква Влага.