Введик Датум А Во Живо Фрли Перница Покритие Скриени Патент Квадратни Перница Случај Ултра Мека Декорација За Домашна Канцеларија Троседот Печатени Перница Покри
  • Неодамнешно

Введик Датум А Во Живо Фрли Перница Покритие Скриени Патент Квадратни Перница Случај Ултра Мека Декорација За Домашна Канцеларија Троседот

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Квалитетна Ткаенина, Густа И Издржлива : Напредна Технологија И Висококвалитетна Кратка Кадифена Ткаенина, Јасна И Нежна Ткаенина. Покријте Ја Само Оваа Футрола За Покривање На Перницата Не Вклучува Влошки За Пополнување На Капаците. Различни големини за да изберете Од Навлаки за Перници од 18€18 инчи. Поради рачно сечење и шиење, ве молиме дозволете отстапување од 0,5-2 см. Невидливиот дизајн на патент лесно се полни. Моделот е едностран дизајн. Декоративни Футроли За Перници Се Погодни За Украсување На Домот. Едноставниот Дизајн Е Многу Погоден За Украсување На Домот, Софа И Стол, Декорација На Автомобил, Канцеларија, Хотел, Декорација На Кафе Или Седиште На Прозорецот. Нашите Навлаки За Перници Се Повеќе Уметнички Дела Отколку Едноставни Украси За Домот. Лесна Нега : Машинско Перење Во Ладна Вода, Чистење На Место Или Рачно Миење На Ткаенината Со Благ Детергент. Ако Имате Какви Било Прашања, Ова Е Исто Така Добар Подарок за Да Ги Задоволите Вашите Пријатели и Да Уживате Во Незаборавната Услуга За Клиенти За Подароци, Ве Молиме Контактирајте Не И Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.