24 Партијата Синко Де Мајо Фиеста Фаворизира Пиење Сламки за Мексиканската Забава Фиеста Тако Материјали со 2 ПАРЧИЊА Сламки Четка За Чистење
  • Неодамнешно

24 Партијата Синко Де Мајо Фиеста Фаворизира Пиење Сламки за Мексиканската Забава Фиеста Тако Материјали со 2 ПАРЧИЊА Сламки Четка

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Преполн со 24 Кадрави сламки Со Шема На Синко Де Мајо Во 8 различни стилови на дизајн, 3 сламки во секој стил, 8 бои, привлечни и креативни, погодни за деца и возрасни Бојата е богата, така што може да ги задоволи потребите на луѓето кои сакаат различни сламки во боја. ПАРТИЈА УПОТРЕБА-Совршен за секоја партија или Синко Де Мајо фиеста тематските партија, партија декорација или партија снабдување подарок. Овие мексикански сламки за пиење се совршени за детски забави, туш за бебиња, прослави и многу повеќе. САМОСТОЈНА ИГРАЧКА ЗА ПИЕЊЕ - сите Обрасци На Фиеста може да се прилагодат по потреба, без лепак или потребни алатки, само лизгајте нагоре и надолу за да ја прилагодите шарата на цртаниот филм! Овие пластични сламки може да се користат и во ладни пијалоци и во топли пијалоци. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ-сламките за пиење за повеќекратна употреба се изработени од издржлив материјал за храна што е податлив и виткан, што ги прави лесни за пиење. Четка за слама е Флексибилна и способна за чистење околу аглите, Повеќенаменска и универзално одговара на сите главни сламки. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА-пластичната слама е долга 10,23 инчи и широка 0,25 инчи. Одлично за забави во торбите за добрите, но и за вашата секојдневна употреба. Лесен за чистење и може да се користи за повеќето потреби за пијалоци. За Нас Легендата НА ФЗР е посветена на обезбедување на клиенти со различни забавни сламки за забави. Овие лесни и издржливи сламки Синко Де Мајо фиеста ја прават забавата позабавна. Различни стилови на цртани сламки ќе додадат боја и стил на вашите пијалоци. Користени со сламена четка, тие ви дозволуваат повторно да ги користите, што ги прави идеални за детски забави и прослави.   Спецификација : Материјал : пластични Сламки големина : прибл.25 инчи слама четка големина : прибл.89 х 2/5инч слама За Фиеста Синко Де Мајо погодна за забави и секојдневна употреба! Одлично за детски роденден или туш за бебиња како фаворити за забави во торбите за добрите.