ДАЛЕДОН Лед Светли Ракавици Кул Забавни Играчки Рејв Прст Трепкачки Ракавици За Роденден Ноќта На Вештерките Божиќни Велигденски Подароци
  • Неодамнешно

ДАЛЕДОН Лед Светли Ракавици Кул Забавни Играчки Рејв Прст Трепкачки Ракавици За Роденден Ноќта На Вештерките Божиќни Велигденски Подароци

DEN 680.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комбинација на лер Играчки : Два вида карактеристични играчки ракавици со различни режими на осветлување, вклучувајќи ракавици за осветлување во повеќе бои црна мала за деца подароци играчки и шарени блескави ракавици виножито медиум со големини за тинејџери и возрасни, со уникатни трепкачки ефекти Алтернативната употреба на ракавици со повеќе режими ќе ви донесе различни искуства со производот. Идеални Подароци Кул Играчки : нашите трепкачки светлечки ракавици се идеални подароци за изненадување за детски роденденски забави, специјални сензорни играчки, активности родител-дете за играње .Кога ќе го облечете ,ќе бидете сјајни и привлечни за толпата. Погоден За Многу Прилики : Два вида повеќебојни блескави лед ракавици играчки може да се користат како подарок за Роденден , Денот на Благодарноста, Велигден, Ноќта на Вештерките, Божиќ, разновидни главни додатоци за фестивалски карневалски костими, костими За Танцување, детски игри, училишни настани итн. Дополнителни Батерии : Секој пар ракавици доаѓа со 4 резервни батерии за да ви заштеди трошоци за дополнителни батерии. Висококвалитетни електронски компоненти, вградена кутија за батерии наместо изложена плоча. Внимание и услуга : кога батеријата ќе се замени со нашите производи, родителите треба да ги придружуваат вашите деца за да ги завршат соодветните операции и да избегнуваат мали деца или деца со аутизам да работат сами.