РАБОТНА РАБОТА НА АМСКАН РОДЕНДЕНСКИ РАБОТИ - 1 ПК, БЛАН - 5 1/2 “
  • Неодамнешно

РАБОТНА РАБОТА НА АМСКАН РОДЕНДЕНСКИ РАБОТИ - 1 ПК, БЛАН - 5 1/2 “

DEN 176.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : 1 роденденска награда за момче Симпатичен дизајн : Сина лента за награди со разнобојни поток и плоштади на опашката и белиот медалјон во центарот на кој се наоѓаат насловот „Роденденско момче“, подароци и разнобојни стрими, точки и starsвезди. Совршено за секоја пригода : Совршена забава за забава за лекување торби и кутии. Одличен квалитет : Направено од 100% пластика. Додадете навивачи на вашата прослава : Нашите очила за сонце од глам бисер ја рафинираат вашата модна смисла. Ти си роденден и ти си starвезда! Поканете го роденденското момче да се чувствува посебно на неговиот голем ден со нашата лента за награди за роденден момче! . Совршено за момчиња роденденски баш, млади и стари.