Playgo Roll 'N'
  • Неодамнешно

Playgo Roll 'N'

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарената кула лесно се распаѓа за активности што се одвиваат и може да се изгради до 12 "ч Тешки акрилни топки содржат разнобојни форми и монистра што прават забавни звуци кога се тркалаат. Шарена кула лесно се распаѓа за Вклучени активности и може да се изградат до 12 "ч. Тешки акрилни топки содржат шарени форми и мониста што прават забавни звуци кога се тркалаат. Пет-нивоата примарна рампа во боја и вртење на топката вклучува 3 топки за активност на вртење.