10 парчиња 20 парчиња/лот M5 x 4-30мм не'рѓосувачки челик/месинг/обложен/никел обложен/црн секс завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки во Чикаго
  • Неодамнешно

10 парчиња 20 парчиња/лот M5 x 4-30мм не'рѓосувачки челик/месинг/обложен/никел обложен/црн секс завртка за завртки за завртки

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Brasspleated20pcs, должина : 5x12 Е прилагодено : да. Број на модел : M5*4/6/8/10/12/16/20/25/30. Пакет : 100-199 п. Материјал : Јаглероден челик. 10-20pcs/lot M5 x 4-30mm не'рѓосувачки челик/месинг/обложен/никел обложен/црн секс завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки : е прилагодено : Да еМоделот Број : M5*4/6/8/10/11 16/ 20/25/30 PACKAGE : 100-199 PCSMAINTER : Јаглероден челик Стил : Панскрк Тип : Машински шрафриви Стил : За филипсдиј материјал : Метал Работна површина : Неоригин : Кина.