M5 M6 Електричен метар завртки Филипс тркалезна глава со дупка олово заптивка запчиња за завртки за завртки за нокти од јаглероден челик позлатен цинк -))
  • Неодамнешно

M5 M6 Електричен метар завртки Филипс тркалезна глава со дупка олово заптивка запчиња за завртки за завртки за нокти од јаглероден челик

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : M6x35mm (10 парчиња) Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Големина : M6x35mm (10 парчиња). Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Дијаметар на конец * Специфики за должина на шипки : DIY материјали : Електричноригин : Кина на копното.