50 парчиња M3.5 Засилен Ka Phillips Countersunk главата самостојно прислушување галванизирана крст рамна глава дрво завртка од дрво сув wallид 40мм m3.5
  • Неодамнешно

50 парчиња M3.5 Засилен Ka Phillips Countersunk главата самостојно прислушување галванизирана крст рамна глава дрво завртка од

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380. Широко се користи во дрво, мебел, електрична опрема, играчки, електроника, мали уреди и др. 100% сосема нови и издржливи. Добар квалитет и лесна инсталација. Американска груба нишка A2-70 Не'рѓосувачки челик вдлабнатина филипс рамен шраф на главата, 5/10/50pc m2 m2.5 m4 m5 m6 six lobe torx flat flat counters security security security secure shefcephing wood wood, m1.5 M4 M5 M6 Carbon Steel With Hexagon Socket Cap Head Self Tapping Screw Model Screw,M3 M4 M5 M6 304 A2-70 Stainless Steel Hex Hexagon Socket Thin Low Short Profile Head Allen Cap Screw Bolt , M2 M2.5 M4 M5 M6 шестоаголник. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380. Широко се користи во дрво, мебел, електрична опрема, играчки, електроника, мали уреди и др. 100% сосема нови и издржливи. Добар квалитет и лесна инсталација. Американска груба нишка A2-70 Не'рѓосувачки челик вдлабнатина филипс рамен шраф на главата, 5/10/50pc m2 m2.5 m4 m5 m6 six lobe torx flat flat counters security security security secure shefcephing wood wood, m1.5 M4 M5 M6 Carbon Steel With Hexagon Socket Cap Head Self Tapping Screw Model Screw,M3 M4 M5 M6 304 A2-70 Stainless Steel Hex Hexagon Socket Thin Low Short Profile Head Allen Cap Screw Bolt , M2 M2.5 M4 M5 M6 шестоаголник. Материјал : Јаглерод челик пакет : Под 50 парчиња стил : ФЛАТСКИ ВИДОВ : СТИЧНИ СВЕТСКИ Стил : Филипсдиј Снабдувања : Дрво работење Оригин : Комплет за асортиман на копното : Комплет за асортиман на цетис вклучува разновидност на завртки и завртки во различни големини и материјали за да ги задоволи вашите потреби. Комплетот вклучува 10 парчиња M6, M8 и M10 челичен метален хексадециран погон на главата вметната вметнете ореви за мебел со внатрешни и надворешни навои.