Acorn Hex капаче од капаци од не'рѓосувачки челик стандардна висина
  • Неодамнешно

Acorn Hex капаче од капаци од не'рѓосувачки челик стандардна висина

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на погонот Внатрешна длабочина на низата. Брод од Соединетите држави. Прочитајте го описот подолу за деталите за производот и не двоумете се да ни испратите порака. Општа големина на информации на производот Големина Големина на големината на висината Внатрешна длабочина на конецот 4-40 1/4 "1/4" 0,159 "6-32 5/16" 11/32 "0.204" 8-32 5/16 "11/32" 0.229 " 10-24 3/8 "13/32" 0.280 "10-32 3/8" 13/32 "0.280" 12-24 3/8 "13/32" 0.350 "1/4-20 7/16" 15/ 32 "0,350" 1/4-28 7/16 "15/32" 0.350 "5/16-18 1/2" 17/32 "0.410" 5/16-24 1/2 "17/32" 0.410 "3 /8-16 9/16 "5/8" 0.450 "3/8-24 9/16" 5/8 "0.450" 7/16-14 5/8 "11/16" 0,480 "1/2-13 3 /4 "13/16" 0,590 "1/2-20 3/4" 13/16 "0,590" 5/8-11 15/16 "1" 0,750 "34-10 1-1/16" 1-5/ 32 "0,880".