Zhengguifang траен M8x25mm 304 не'рѓосувачки челик, завртки за облик на крило на пеперутка
  • Неодамнешно

Zhengguifang траен M8x25mm 304 не'рѓосувачки челик, завртки за облик на крило на пеперутка

DEN 1334.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Севкупна големина : 41 x 31 x 14mm/ 1,6 инчи x 1,2 инчи x 0,55 инчи (l*w*t) ; Големина на низата : m8 x 25mm. Можете да ги затегнете овие малку подобро од редовните овални завртки на главата со дополнителни широки крилја. Содржина на пакет : завртка за крило 4 парчиња x. Снабдување : Име на дрво за обработка на дрво : Боја на крилјата на завртки : Компонента на сребро за фиксирање, индустриски и градежни прицврстувачи на засилување : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.