Кертриџ со соученици на Крикут, курзив 101
  • Неодамнешно

Кертриџ со соученици на Крикут, курзив 101

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Касета за фонтови за употреба со сите машини Cricut 6 креативни карактеристики : загатка, упатства, плочка, тетратка, сенка и затемнување на сенка. Користете за создавање распоред за забава и образование и други проекти. Одлично за украси занаетчиски занаети; Вклучен е преклопување на тастатурата и прирачникот. Совршено за распоред на книги, картички и украси за домови. Касета за фонтови за употреба со сите машини Cricut. 6 креативни карактеристики : загатка, упатства, плочка, тетратка, сенка и затемнување на сенка. Користете за создавање распоред за забава и образование и други проекти. Одлично за украси занаетчиски занаети; Вклучен е преклопување на тастатурата и прирачникот. Совршено за распоред на книги, картички и украси за домови. Прекрасен начин да додадете етикети во бележник или да занает роденденска картичка со рака, овој курзивен касета 101 додава класичен, елегантен фонт на личниот електронски секач на Cricut.