Играчки за папагали, Издржливи Топки За Папагали Од Птици, Погодни За Африкански Сиви Папагали, Папагали Од Амазон, Џвакање Мали И Средни Mac, Играчки За Додатоци За П
  • Неодамнешно

Играчки за папагали, Издржливи Топки За Папагали Од Птици, Погодни За Африкански Сиви Папагали, Папагали Од Амазон, Џвакање Мали И Средни

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Намалете Ја Анксиозноста : лесно може да привлече птици папагали да џвакаат и тие ќе поминуваат долги часови играјќи си со овие играчки секој ден, држејќи го вашиот папагал зафатен, помалку деструктивен и позабавен Нема повеќе нетрпеливост и вознемиреност и повеќе подготвени да им пријдат на своите сопственици. ●Практичен Дизајн+ : дали сеуште барате соодветна играчка за средни папагали? Мора да биде силен, издржлив и безбеден, така што овој производ мора да биде вистинскиот избор. ●Издржлив Материјал● : лажиците на оваа играчка за птици со средна големина се изработени од цврст нерѓосувачки челик кој трае долго време. ●Лесен За Инсталирање : може едноставно да се фиксира на горниот дел од кафезот за миленичиња, странично, многу удобен и убав, но и прекрасен додаток за кафез за птици папагал. Тоа е совршена играчка За Mac, Папагали, Какаду, Кокатели и многу повеќе!. ®Широка Примена : Погоден За играчки со среден и голем кафез за птици, mac, папагали, Африкански сиви папагали и големи птици, додека исто така и различни омилени играчки на малите папагали.