Ipetboom Заморче Хрчак Стои Платформа Со Качување Скала Мали Миленичиња Глодар Пластична Платформа Стаорец Качување Џвакање Играчка Кафез Додатоци За Хрчак Вервериц?
  • Неодамнешно

Ipetboom Заморче Хрчак Стои Платформа Со Качување Скала Мали Миленичиња Глодар Пластична Платформа Стаорец Качување Џвакање Играчка Кафез Додатоци

DEN 251.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поттикнување на вежби за миленичиња развивање рамнотежа и координација, платформата е безбедна за хрчак Погоден за физичкото и менталното здравје на миленичето хрчак. многу смешно за играње. Ослободете ја досадата и стресот, тие од производство и одржување на менталното здравје. Не може да се користи Како Играчка За хрчаци, исто така совршен реквизит за уредување на гнездото на хрчаци. Произведен со премиум пвц материјал, многу издржлив и практичен за употреба. Поттикнување на вежби за миленичиња развивање рамнотежа и координација, платформата е безбедна за хрчак. Погоден за физичкото и менталното здравје на миленичето хрчак. многу смешно за играње. Ослободете ја досадата и стресот, тие од производство и одржување на менталното здравје. Не може да се користи Како Играчка За хрчаци, исто така совршен реквизит за уредување на гнездото на хрчаци. Произведен со премиум пвц материјал, многу издржлив и практичен за употреба.