Влошки за гнездење-12 ПАРЧИЊА Материјали За Гнездење Птици, Подлога Од Кокосови Влакна Гнездо За Птици Трки Со Гулаби За Одгледување Јајца За Пилешко Сипка
  • Неодамнешно

Влошки за гнездење-12 ПАРЧИЊА Материјали За Гнездење Птици, Подлога Од Кокосови Влакна Гнездо За Птици Трки Со Гулаби За Одгледување Јајца

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет на материјалите Издржлив и перат. Дише и лесно се суши. Прекрасно место за гулаб јајца или птици. Можете да ја ставите оваа подлога на пластично гнездо за добро да ги заштитите јајцата. Описматката одговара на гнездото на сливот, не е лесна за движење. Може да бидат повеќе подготвени парчиња, со смени. Прекрасно место за птици, јајца итн. Можете да ја измиете, но нежно, впие пред миење, нека омекне столицата. Можете да ја ставите столицата на подлогата за треперење, оставете го сонцето да се исуши.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : кокошка.- Големина : 21 х 21 х 0,3 см.- Висок квалитет на материјали.- Издржлив и перат.- Дише и лесно се суши.- Прекрасно место за гулаб јајца или птици.- Можете да ја ставите оваа подлога на пластично гнездо за добро да ги заштитите јајцата.- Може добро да ги чува јајцата со голем капацитет на контејнер.