Симпатични овци на Месечината персонализираа корпа за корпи за складирање на плакари со име, сопствено организирање за расадник за полица
  • Неодамнешно

Симпатични овци на Месечината персонализираа корпа за корпи за складирање на плакари со име, сопствено организирање за расадник

DEN 1592.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализирана кутија за складирање - кликнете на копчето "Прилагодете го сега" за да го направите плакарот за складирање специјален за семејството на вашите деца пријатели Го прилагоди со кој било текст што ви се допаѓа.3 '(H) / 26 x 36 x 21cm соодветна големина за да ги задоволите вашите дневни потреби. Висококвалитетен материјал - Големата кутија за складирање е направена од 100% цврста полиестерска ткаенина. Ткаенината има добра абразија и отпорност на гребење. Склоплив и преклопен - Дизајнот на преклопување и кожната рачка е погодна за вашата дневна употреба, кратки патувања, патни патувања, излети, кампување. Или можете да заштедите простор кога не се во употреба. Мулти -намена - Совршено за книги, списанија, корпа за играчки за кучиња, корпа за чевли, корпи за облека, полици, канти за бебиња, корпи за пешкири, ќебиња, украси, канцелариски материјали, ДВД -а и подароци, декоративна корпа. Идеално за дневни соби, спални соби, бањи, детски соби, расадници, занаетчиски простории, игротеки, плакари, простории за домови, станови, простории за перење, тоалети. Персонализирана кутија за складирање - кликнете на копчето "Прилагодете го сега" за да го направите плакарот за складирање специјален за семејството на вашите деца пријатели. Го прилагоди со кој било текст што ви се допаѓа.3 '(H) / 26 x 36 x 21cm соодветна големина за да ги задоволите вашите дневни потреби. Висококвалитетен материјал - Големата кутија за складирање е направена од 100% цврста полиестерска ткаенина. Ткаенината има добра абразија и отпорност на гребење.