Рајот Ранфорд памук за постелнина за бебиња, панда со тематски покрив со покривка, постелнина за креветчиња за девојчиња
  • Неодамнешно

Рајот Ранфорд памук за постелнина за бебиња, панда со тематски покрив со покривка, постелнина за креветчиња за девојчиња

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук бебешка покривка за покривање, 4 парчиња Сет вклучува : 1x Duvet Cover, 1x рамен лист, 2x перници. Димензии : Duvet Cover : 39 "x 59" (100x150cm), рамен лист : 47 "x 59" (120x150cm), перници : 13 "x 17" (35x45cm). Проверете ги димензиите пред да ги купите. Машинско миење одделно 105ºF или 40ºC, нежен циклус, не користете белило, не исушете чисто, измијте внатре надвор, сувата сува мала топлина, железо на тивок оган кога е потребно.