Мефос Водоотпорен Прекрасен Панда Ѕид Налепници НАПРАВИ САМ ПАНДИ Бамбус Пеперутки Ѕид Налепници Отстранлив Кора И Стап Ѕид Налепници За Расадник Игротека Детска
  • Неодамнешно

Мефос Водоотпорен Прекрасен Панда Ѕид Налепници НАПРАВИ САМ ПАНДИ Бамбус Пеперутки Ѕид Налепници Отстранлив Кора И Стап Ѕид

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум Материјал : симпатичните ѕидни налепници на панда се изработени од висококвалитетен отстранлив самолеплив винил материјал Премиум винил уметност дизајн позадина, нетоксични, водоотпорен и боја брзо. Водоотпорните материјали се посоодветни за секоја декорација во вашиот дом и не мора да се грижите дали ќе ги оштетите ѕидовите. Лесен За Употреба : Секој дел од секоја шема на ѕидни налепници е индивидуален, можете да го излупите и лесно да се залепите без никакви алатки, исто така децата можат сами да го направат тоа. Исто така, тој е отстранлив, може брзо да се постави без да остави лепливи остатоци. Широко Применливо : Идеално За деца поставете декор. Можете да го ставите на насликани ѕидови, плочки, пластика, текстура, дрвени, стакло и повеќе површина. Идеален за украсување дневна соба, спална соба, детска соба, креветче за бебиња, расадник, игротека, багаж, гардероба, играчки итн. Содржина на пакетот : ќе добиете 4 листови налепници за декор на ѕид од панда, секоја големина на лист од 12 € 18 инчи. Само направете сам според вас или вашите деца сопствени преференции. Додадете светли бои без сликање, донесете многу позабавна среќа на вашето семејство, расадник, училиште и многу комплименти. Совршен Подарок : Слатки панди и пеперутки самостојни ѕидни налепници може да се користат како подароци за роденден, украси за забави, подароци за забави, подароци за одмор. Вашите пријатели, цимери или семејство исто така можат да го користат. Исклучителен и посебен дизајн ја прави вашата соба уникатна. Тоа ќе донесе неверојатен допир во внатрешната декорација на вашиот дом. Нашите декоративни ѕидни налепници се секогаш вашиот идеален избор за подарок. Спецификации : Материјали : Винил Бои : Мулти-Обоени Лист Големина : 12" € 18 " Пакет Вклучени : 4 X Листови на ѕид налепници Вид на употреба : Кора И Стап Примени Инструкции : 1.