Персонализиран мал сина змеј лил snuggler плишано ќебе со сопствено име
  • Неодамнешно

Персонализиран мал сина змеј лил snuggler плишано ќебе со сопствено име

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Персонализирајте го ова симпатично сино змеј лил snuggler плишано ќебе со име на бебето извезено! Секој Snuggler доаѓа како мало кадифен животно и ќебе прикачени. Ова ќебе е долго околу 13 инчи и е направено од нови полиестерски влакна. Белешка : Предметите што се прилагодени специјално за клиентот (како што се монограми, имиња, везови, итн.) Не се квалификувани за враќање. Погледнете во делот „Прилагодени производи“ на Политиката за враќање за повеќе информации и двојно проверете го целиот правопис пред да ја доставите вашата нарачка. Персонализирајте го ова симпатично сино змеј лил snuggler плишано ќебе со име на бебето извезено!. Секој Snuggler доаѓа како мало кадифен животно и ќебе прикачени. Ова ќебе е долго околу 13 инчи и е направено од нови полиестерски влакна. Белешка : Предметите што се прилагодени специјално за клиентот (како што се монограми, имиња, везови, итн.) Не се квалификувани за враќање. Погледнете во делот „Прилагодени производи“ на Политиката за враќање за повеќе информации и двојно проверете го целиот правопис пред да ја доставите вашата нарачка.