Водоотпорна креветче за заштита на душек за заштита на садови, фланел за заштита на креветчиња, инконтиненција подлога за мокрење, повторно водоотпорен водоотпоре
  • Неодамнешно

Водоотпорна креветче за заштита на душек за заштита на садови, фланел за заштита на креветчиња, инконтиненција подлога за мокрење, повторно

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врвната површина е чиста памук, мека и пријателска за кожата Средниот материјал е водоотпорен за да се спречи истекување на течноста. Долниот материјал е чист памук. 【3-слој дизајн】 : Подлогата за заштита на фланелот има 3-слој дизајн. Горните и долните страни се изработени од висококвалитетен чист памук, кој е удобен и дише. Средниот слој е изработен од супер водоотпорен материјал за заштита на пропуст на вода. 【Совршено за целото семејство】 : Оваа подлога е совршена за луѓе во секој период, деца, возрасни или постари лица; Може да се користи и за вашиот крзнен пријател на вашиот кревет или во нивниот гајба за миленичиња. 【Безбедни супстанции】 : Оваа подлога за заштитник на креветчето е направено од професионална фабрика која се издава со сертификати за тестирање на производи. Тоа е совршено безбедно за вашето семејство. Нема загриженост за штетни материи според нашиот тест CPSC. 【Мерење】 : 34 x 52inches. Количина : Може да се користи и за вашиот крзнен пријател на вашиот кревет или во гајба за миленичиња. 【Безбедни супстанции】 : Оваа подлога за заштитник на креветчето е направено од професионална фабрика која се издава со сертификати за тестирање на производи. Тоа е совршено безбедно за вашето семејство. Нема загриженост за штетни материи според нашиот тест CPSC.