Bvogos цртан филм шумски животни Голема тркалезна пена област килим 5, ултра мека лесна детска кат играње душек за спална соба дневна соба бебе соба дома
  • Неодамнешно

Bvogos цртан филм шумски животни Голема тркалезна пена област килим 5, ултра мека лесна детска кат играње душек за спална соба дневна

DEN 879.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена декорација на домови : килимот во областа Бвогос е погоден за домашна дневна соба, спална соба, соба за играње деца, бебиња, влезна врата, влез како декорација Исто така, тоа може да биде играчка за момчиња за момчиња, како килим за миленичиња за вашите мали бебиња, кујнски килим, пикник килим, расадник килим, килим за новогодишни елки, јога душек и др. Дизајн на животни од цртани филмови : Дизајн на животна средина е отпечатен дизајниран под подни теписи Со слатки и цветни шумски животни, изградете топла и смешна атмосфера за момчиња и девојчиња, совршен подарок за вашите деца или бебиња кои доаѓаат. Големина и материјал : Димензијата на килимот е околу 60 инчи / 152 см, доволно големи за ползи за бебиња, килим за миленичиња. Овој под-мат е изработен од материјал што не се лизга, лесен ултра мека сунѓерска пена за допир пријателски за кожата, поткрепа на точки на задниот дел за да се спречи да се лизга, исклучителниот принт на горната страна е изработен од полиестер, тотално 3 слоја, тоа е издржлив за играње. Известување за миење : Нашиот килим е машинска миење или можете да користите партал за да ја избришете површината или да користите правосмукалка, многу лесна чиста, а потоа лежете рамно на суво, ве молиме не го изберете. Топли совети : За практичноста на транспортот, душекот ќе биде преклопен. Можеби има набори при пристигнување, можете да го поставите неколку дена, браздата ќе исчезне, не грижете се за тоа!. Совршена декорација на домови : килимот во областа Бвогос е погоден за домашна дневна соба, спална соба, соба за играње деца, бебиња, влезна врата, влез како декорација. Исто така, тоа може да биде играчка за момчиња за момчиња, како килим за миленичиња за вашите мали бебиња, кујнски килим, пикник килим, расадник килим, килим за новогодишни елки, јога душек и др.