Нехомер симпатична лав глава со шема на облак од пелена-01 Голем алишта за перење водоотпорна облека што може да се спречи кошница за Организатор на играчки за облек
  • Неодамнешно

Нехомер симпатична лав глава со шема на облак од пелена-01 Голем алишта за перење водоотпорна облека што може да се спречи кошница за Организатор

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, вашиот простор чист и валканата облека надвор од очите Внатрешниот дел од корпата е фиксиран со заграда, а дното е задебелено, постабилно и издржливо. Рачката е доволно долга за да ја носи корпата за перење со едната рака. Внатрешниот простор е простран, а единечна корпа за перење може да држи 1 кутија валкана облека. Модерно и убаво, тоа е многу погодно за станови, хотели, расадници за бебиња, семејства, канцеларии, универзитетски домови, итн. Помага да ја одржувате валканата облека чиста, вашиот простор чист и валканата облека надвор од очите. Внатрешниот дел од корпата е фиксиран со заграда, а дното е задебелено, постабилно и издржливо. Рачката е доволно долга за да ја носи корпата за перење со едната рака. Внатрешниот простор е простран, а единечна корпа за перење може да држи 1 кутија валкана облека. Модерно и убаво, тоа е многу погодно за станови, хотели, расадници за бебиња, семејства, канцеларии, универзитетски домови, итн. Нашата корпа за перење е изработена од 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорен материјал, опремен со рачка со мека рачка, модерна и удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е удобна, која е модерна и удобна, која Го олеснува носењето валкана облека до машината за перење.