Зенладен Персонализирано Ќебе, Ќебе За Бебиња, На Мојата Сопруга Сопруг Персонализирани Ќебиња За Бебе, Деца И Возрасни, Мајка, Баба, Семејство Бебе Дете
  • Неодамнешно

Зенладен Персонализирано Ќебе, Ќебе За Бебиња, На Мојата Сопруга Сопруг Персонализирани Ќебиња За Бебе, Деца И Возрасни, Мајка, Баба, Семејство

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер ПРОИЗВОДСТВО На Мајки и Татковци, Дедо, Баба, Внук, Внука, Пријатели, Возрасни, Тинејџерски, Девојки, Момчиња, Кучиња, Мачки, Миленичиња, Денот На Вљубените, Мајката и Таткото; Божиќ и Нова година. ПРАЗНИЦИ ЗА вас : ова е уникатен сентиментални подароци за одредени специјални прилики како Што Се Роденден, Свадба Годишнина, Благодарност, Дипломирање, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Таткото итн. Подароци За Мажи и Жени, Мајки и Татковци, Денот На Вљубените, Мајката и Таткото, Божиќ. Совршен за внатрешна и надворешна употреба за да обезбеди последователна топлина во сите сезони, особено за кампување и пикник. ГОЛЕМИНА НА ЌЕБЕ : Руно Ќебе - 30х40 инчи ( 75 х 100 см ) Руно Ќебе - 50х60 инчи ( 125 х 150 см ) Руно Ќебе - 60х80 инчи ( 150 х 200 см ) ГОРДО ИЗРАБОТЕНО ВО САД : сите наши сопствени ќебиња од руно и шерпа се рачно изработени според највисоките стандарди за квалитет во фабриката со седиште во САД. МАТЕРИЈАЛ ЗА ЌЕБЕ ОД РУНО : Изработен од врвен отпечаток од полиестер од велур за убава живост во боја, дури и по миењето. И ФУНКЦИОНАЛНА и ДЕКОРАТИВНА : Совршена За внатрешна декорација како ѕид и надворешна употреба за да обезбеди последователна топлина во сите сезони, особено за кампување и пикник.