Правоаголна Корпа За Складирање Бонбони Од Череп За Ноќта На Вештерките Платно Ткаенина Со Рачки-Правоаголна Корпа За Складирање крпи, Играчки, Облека, Детска Соба
  • Неодамнешно

Правоаголна Корпа За Складирање Бонбони Од Череп За Ноќта На Вештерките Платно Ткаенина Со Рачки-Правоаголна Корпа За Складирање крпи,

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 15 "L_ 11" W_ 9,5 " H инчиПрактична големина со капацитет на многу предмети.Избравме Висококвалитетна Ткаенина Од Платно. Безбеден е, Отпорен на Абење, Издржлив, Долготраен. Водоотпорен слој внатрешен, кој за постигнување на ефектот на отпорен на влага. Можете да користите Организатор На Корпа За Складирање Правоаголник за да собирате играчки, кукли и книги со приказни за вашите деца; можете да го користите како пречка за да ја ставите облеката, чорапите и чевлите, можете дури и да ја користите како торба за пазарење. €Силна Конструкција И Лесно Носење : материјалот Е 300 DPE водоотпорна ткаенина во внатрешноста на платното. Челичниот прстен е вграден во врвот, што не е лесно да се деформира.Квадратните Корпи за Складирање стојат исправено, а удобните рачки го прават лесен и удобен за транспорт или движење кога е потребно. Погоден за Секоја Пригода : освежувачкиот дизајн и суптилната текстура на овие корпи ги прави одлични парчиња декор за вашиот дом. Оваа корпа за складирање погодна за дома, канцеларија, училиште, полици, плакари, расадник, детска соба, бања, перална,кујна, за балкон, автомобили итн. Забелешка : Поради транспортот на долги релации, корпите за складирање може да се збрчкаат. По одреден временски период, исто така, ќе се опорави и може да се измазне со пегла за пареа. Повеќенаменска Употреба Овие преклопливи корпи за складирање може да се користат за низа барања за складирање. Тие можат да се користат за организирање на предмети како што се : floughthing Forture Books + Детски Играчки + играчки За Миленичиња и предмети flandry Flondry & Crafts ● Многу повеќе! Карактеристики : + избравме висококвалитетна платнена ткаенина #тоа е безбедно, нетоксично, отпорно на абење, издржливо, со рачки за полесно подигнување.