Област на велли, килим, антички стар часовник апстрактен фрактален временски спирален под-тепих, нелизгаз за живеење за живеење во домови, декор за спална соба 31х20 ?
  • Неодамнешно

Област на велли, килим, антички стар часовник апстрактен фрактален временски спирален под-тепих, нелизгаз за живеење за живеење во домови,

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 1,8 '*2,7'/31 "(л) x 20" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, меки, отпорни на абење и нежна мемориска пена со висока густина. Погодна очекување : Детска соба, дневна соба, спална соба, трпезарија, соба за живеење, кујна, ходник, влезна патека или подови од дрвени предмети. (Фотографијата на килимот што го прикажавме е 60*39 инчи). Идеални подароци : Не само што го украсувате вашиот дом кога празник или тематска забава, исто така како совршен фестивал/подароци за домаќинство. Прилагодено дизајнирање : Персонализираната колекција може да ви покаже уникатен карактер. Големина : 1,8 '*2,7'/31 "(л) x 20" (w). Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, меки, отпорни на абење и нежна мемориска пена со висока густина. Погодна очекување : Детска соба, дневна соба, спална соба, трпезарија, соба за живеење, кујна, ходник, влезна патека или подови од дрвени предмети. (Фотографијата на килимот што го прикажавме е 60*39 инчи). Идеални подароци : Не само што го украсувате вашиот дом кога празник или тематска забава, исто така како совршен фестивал/подароци за домаќинство. Прилагодено дизајнирање : Персонализираната колекција може да ви покаже уникатен карактер. Димензии -Достапно е во подот од 1,8 '*2.