Swaddle Conte Pink Horse Conton Conte Conte за новороденчиња, примање ќебе, лесен мек за тресење за креветчето, шетач, расадници за ќебиња, 30х40 во
  • Неодамнешно

Swaddle Conte Pink Horse Conton Conte Conte за новороденчиња, примање ќебе, лесен мек за тресење за креветчето, шетач, расадници за ќебиња, 30х40

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук внатре, тоа е облачно меко и удобно за новороденче, новороденче или дете ❤ Стилизирани ќебиња на Муслин Свидл : Нашите памучни ќебиња за мали деца измерат 30 на 40 инчи, големината е исто така совршена за стандардна креветчето, кревет за деца, шетач за новороденчиња. Можете лесно да го преклопите и да го спакувате во торбата кога излегувате надвор. ❤ Подарок за туширање за бебиња : Да се ​​најде најдобрата и најсоодветната за малиот. Тие совршено ќе го покријат телото на бебето. Препорачано за дете до 4 години, исто така работи како примање ќебе, ќебе за миленичиња, подлога за менување и др. Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти. Издвои vvfelixl бебешки работи за вашата пита за чистење во животот! Ние сме поттикнати да направиме удобна и прифатлива облека или домашен текстил направен од високо квалитетни ткаенини и забавни шарени теми.