Божиќни чорапи на Ензенон Персонализирана свест за аутизам Симпатична кадифена кадифонска манжетна голема Дедо Мраз виси украси торба за семеен празник Божиќно д
  • Неодамнешно

Божиќни чорапи на Ензенон Персонализирана свест за аутизам Симпатична кадифена кадифонска манжетна голема Дедо Мраз виси украси торба

DEN 788.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Класично порибување на Божиќ】- Направено од премија мерцерирана кадифена ткаенина, кадифен манжетна, црна внатрешна постава Тој е многу мазен и лесно може да се стави и да извади подароци. 【Голем врвен отвор】- 8 инчен широк отвор, големина 17. Пространиот простор за внатрешни работи е доволно голем за да ги наполни сите видови на бонбони, играчки и мали подароци. 【Јамка за висечки појас】- Цврстата јамка на Божиќното порибување го олеснува обесеноста на новогодишната елка, камин, скали, кревет, wallид, врата или кое било место што сакате да го украсите. 【Персонализиран дизајн】- Единствена прекрасна шема за печатење, атрактивни светли бои, ова порибување на Дедо Мраз додаваат повеќе задоволство за Божиќната забава. Секој ќе го сака тоа!. 【Исклучителен подарок】- Овие висечки чорапи се прекрасни украси за Божиќни украси за Божиќ, светли вашиот Божиќен празник! Совршено за пополнување со забавни подароци за вашите деца, семејство и пријатели. 【Класично порибување на Божиќ】- Направено од премија мерцерирана кадифена ткаенина, кадифен манжетна, црна внатрешна постава. Тој е многу мазен и лесно може да се стави и да извади подароци. 【Голем врвен отвор】- 8 инчен широк отвор, големина 17. Пространиот простор за внатрешни работи е доволно голем за да ги наполни сите видови на бонбони, играчки и мали подароци. 【Јамка за висечки појас】- Цврстата јамка на Божиќното порибување го олеснува обесеноста на новогодишната елка, камин, скали, кревет, wallид, врата или кое било место што сакате да го украсите.