Врзана боја сина хипи секвен Божиќна празник чорапи Реверзибилна промена на бојата што се менува магичен фонд за Божиќно дрво камин виси чорапи
  • Неодамнешно

Врзана боја сина хипи секвен Божиќна празник чорапи Реверзибилна промена на бојата што се менува магичен фонд за Божиќно дрво камин виси

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има зелена и црвена две бои за вашиот избор Големина : Божиќните висечки чорапи се дизајнираат во големина 13,2 инчи H x 7,4 инчи, што е многу симпатична Божиќна декорација. Christmas Decoration : Christmas is a happy holiday, this Christmas hanging socks has a colorful appearance, suitable for you to use as Christmas decoration, in line with the strong Christmas spirit, you can use these Christmas stocking funny to decorate your Christmas tree ,fireplace, Wallид, врата или каде и да сакате да украсите, може да создаде Божиќна атмосфера за вас и да ви овозможи да уживате во Божиќ. Прилики : Овие смешно печатење што висат порибување за Божиќ се одлични не само за Божиќ, туку и за свадби, забави, родендени, нови години и повеќе. Специјална како убава декорација за новогодишна елка, прозорец или камин, а исто така ќе направи одличен Божиќен подарок или подарок за домаќинство. Добар подарок : Оваа уникатна шема за Божиќно порибување не само што ја прави елката шармантна и возбудлива, туку може да го зачува и изненадувањето и украсот за да го декорира празникот или да му се даде на роднини, пријатели или најблиски, да ги натера да се чувствуваат топло и блиску. Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаени и секвенци, што е магија, порибување на бои, има зелена и црвена две бои за вашиот избор. Големина : Божиќните висечки чорапи се дизајнираат во големина 13,2 инчи H x 7,4 инчи, што е многу симпатична Божиќна декорација.