Ахсонлуф 120 парчиња Божиќен светлосен клип на отворено олук кука, пластични олуци куки водоотпорни клипови за новогодишни елки, светлосни светла за одмор за Божиќн
  • Неодамнешно

Ахсонлуф 120 парчиња Божиќен светлосен клип на отворено олук кука, пластични олуци куки водоотпорни клипови за новогодишни елки,

DEN 1315.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Она што го добивате] : Во пакувањето ќе добиете 120 Божиќни светлосни клипови, можете да аплицирате за украсување на Божиќни жици или други мини светла, доволно за да ја украсите целата куќа, да ги задоволите вашите потреби за декорација и да ги замените на Божиќ [Premium Material] : The light clip is used in plastic materials, waterproof, reusable, antifreeze, not easy to break or deform, strong and lasting, no need for tools, glue or nails, can be applied throughout the year, outdoor hook is Лесно за инсталирање, заштеда време и енергија. [Големина] : Секое мерење на куката за шофершајбна 5 x 2 cm/ 1,96 x 0,79 инчи, точната големина координира со вашето место на отворено, без да зафаќа премногу простории и простор. [Едноставен изглед] : Пластичниот клип за ламби за јаже е едноставен по изглед, користејќи класичен црн, може совршено да се совпадне со осветлување, во комбинација со жицата на ламбата, од далечно место за да се види клипот за ламби нема да биде очигледно, да се привлече вниманието на луѓето , нека вашата ламба е повеќе привлечна. [Огромна примена] : Овие канализации за Божиќни светло не само што можат да се користат само во лекари, светла за бајки, светла за LED јаже, итн., Може да се применат и во многу локални апликации, како што се канализации, дворови, настрешници, итн. се користи за Ноќта на вештерките, Божиќ и Нова Година. [Она што го добивате] : Во пакувањето ќе добиете 120 Божиќни светлосни клипови, можете да аплицирате за украсување на Божиќни жици или други мини светла, доволно за да ја украсите целата куќа, да ги задоволите вашите потреби за декорација и да ги замените на Божиќ. [Premium Material] : The light clip is used in plastic materials, waterproof, reusable, antifreeze, not easy to break or deform, strong and lasting, no need for tools, glue or nails, can be applied throughout the year, outdoor hook is Лесно за инсталирање, заштеда време и енергија.